شرایط و قوانین سایت بافـــر

پلتفرم بافـــر که تحت دامنه https://buffer.ir فعالیت می کند، متعلق به شرکت فن آوران بافر ویرا بوده و تمامی مالکیت فکری و معنوی آن متعلق به شرکت نامبرده است. همچنین تمامی اپلیکیشن ها، سرویس ها، دامنه ها و نشان های تجاری متعلق به آن، تماما تحت مالکیت شرکت فن آوران بافر ویرا قرار می گیرد.

بیمه کالاها

تمامی کالاهای پستی بافر بیمه هستند. خریداران گرامی می بایست هنگام تحویل مرسوله های پستی از سمت بافر، قبل از امضا تحویل کالا به سفیر پست، از سلامت فیزیکی کالای دریافتی و عدم ضربه خوردگی و شکستگی ظاهری مرسوله و همچنین موجودی تمامی اقلام سفارش داده شده اطمینان حاصل کنند. ذکر این نکته اهمیت دارد که تحویل و امضای رسید پستی توسط خریدار به منزله تایید موارد بالا است.

انصراف از خرید

مدت زمان انصراف از خرید کالا طبق قوانین کسب و کارهای اینترنتی، تا 7 روز پس از خرید تعیین شده است.

ضوابط انصراف از خرید به کالاهایی اختصاص می یابد که حتی از بسته بندی بافر هم خارج نشده باشد. بدیهی است هرگونه دخل و تصرف در بسته بندی کالا و باز کردن پلمپ موجب ابطال آن می شود.

در صورت رعایت تمامی قوانین استرداد کالا، خریدار می تواند مرسوله خود را توسط پست به آدرس دفتر بافر ارسال کند و بافر پس از تحویل و بررسی سلامت کالا، طی کمتر از 24 ساعت مبلغ واریز شده را به حساب عنوان شده در پنل کاربری خریدار، واریز می کند. ضمنا هزینه ارسال و استرداد کالاهایی که مشمول انصراف از خرید هستند، بر عهده خریدار است.

مغایرت کالای دریافتی با ثبت سفارش شده  

در صورت مغایرت کالای دریافتی با کالای ثبت سفارش شده، خریدار می بایست در کمتر از 24 ساعت از طریق راه های ارتباطی عنوان شده، با کارشناسان بافر تماس بگیرد و با هماهنگی آن ها، کالا مسترد شود. لازم به ذکر است هزینه استرداد بر عهده بافر است.

کالاهایی قابل استرداد هستند که از بسته بندی اصلی خود خارج نشوند و یا پلمپ درب آن ها از بین نرفته باشد و صرفا مغایرت از روی مشخصات فنی روی بسته بندی شناسایی و گزارش شود. بنابراین ضروری است خریدار قبل از باز کردن کالاهای ارسالی، مشخصات فیزیکی و فنی کالا را با مشخصات ثبت سفارش شده در پنل کاربری خود انطباق دهد و در صورت مشاهده مغایرت قبل از باز کردن بسته بندی کالا، نسبت به هماهنگی با بافر جهت استرداد اقدام کند.

در صورت بروز هرگونه سوال در طی فرآیند انتخاب، خرید و پس از خرید می توانید با تیم پشتیبان بافر تماس حاصل فرمائید. 91082121-021