درباره بافـــر

زندگی مدرن- خرید مدرن

رشد سریع و خیره کننده تکنولوژی در دو دهه اخیر، تغییراتی اساسی در سبک زندگی ما آدم ها به وجود آورده است. امروزه کامپیوتر، موبایل، اینترنت و شبکه های مجازی جز جدایی ناپذیری از زندگی انسان ها شده است. همه این ابزارهای تکنولوژی آمده بودند تا زندگی را آسان تر و لذت بخش تر کنند ولی با تمامی مزایایی که به ارمغان آوردند، یک بُعد از زندگی ما را به اسم «زمان»، شدیدا تحت تاثیر خود قرار دادند و با این کار معامله سختی با ما کردند. معامله خرید زمان ما در مقابل مهیا کردن آسایش فیزیکی برای بشر امروزی. پیشکش و هدیه تکنولوژی به ما انسان ها، زندگی مدرن بود و پذیرش این زندگی مدرن نیازمند آشنایی ما با برخی از قوانین کلی این تکنولوژی و ابزارها و روش استفاده صحیح از آنهاست. خرید اینترنتی یکی از ابزارهای مدرن برای جهش از خرید سنتی به سمت خرید مدرن محسوب می شود. بافـــر با کمک گرفتن از تکنولوژی های روز دنیا، پلتفرمی هوشمند جهت خرید کالاهای تخصصی شما طراحی و اجرا کرده که امیدوار است با کمک نظرات و انتقادات ارزشمند شما مخاطبان عزیز، با گذشت زمان نقایص خود را رفع نموده و خدماتی درخور و شایسته کاربران و مشتریان بافـــر ارائه دهد.

دشواری انتخاب کالاهای تخصصی

پیش، حین و پس از خرید بافـــر

جهت افزایش سطح ارائه کیفیت خدمات خود، اقدام به همکاری با کیلینیک ها، پزشکان، اساتید دانشگاه ها، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و شرکت های ارائه دهنده آنالیزهای دستگاهی نموده تا به کمک این زنجیره امکان فروش محصولات غیراصیل را از طریق فروشگاه بزرگ بافـــر به حداقل برساند. در واقع همه محصولاتی که از طریق فروشگاه بافـــر فروخته می شود، از یکی از فیلترهای بالا عبور می کند تا خروجی قابل اعتماد به وجود بیاید. بافـــر دارای مجوز کسب و کارهای آنلاین از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و نماد اعتماد الکترونیک و کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه را دارا می باشد و در پارک علم و فناوری مدرس مستقر است. یکی دیگر از اهداف مهم بافـــر تولید محتوای مفید و کارآمد در زمینه کالاهای تخصصی هستند که از طریق فروشگاه بافـــر عرضه می شوند. کاربران و مشتریان بافـــر با حق انتخاب بالا می توانند به آسانی کالاهای تخصصی خود را انتخاب کنند و پس از کسب آگاهی لازم در مورد آن، اقدام به بررسی و مقایسه با کالاهای مشابه از نظر کیفیت، قیمت و دیگر پارامترهای مدنظر نموده و در نهایت با حداکثر اطمینان اقدام به خرید کنند. همچنین در تمامی فرآیند پیش، حین و پس از خرید، تیم پشتیبان بافـــر آماده پاسخگویی به سوالات و شنیدن نکته نظرات و انتقادات از طرف کاربران و مشتریان خود می باشد.

شرکت سهامی خاص نوآوران بافر ویرا با نام تجاری ثبت شده بافـــر، کار خود را به صورت رسمی از تیرماه 1399 آغاز کرد. بافـــر طیف گسترده ای از برندها، فروشنده ها، تولیدکننده ها و واردکننده های کالاهای تخصصی در حوزه های علوم پزشکی و پیراپزشکی و همچنین علوم پایه را در قالب بستر آنلاین به صورت یکپارچه و منظم تجمیع کرده و با ایجاد فضای رقابتی سالم بین فروشنده ها، کالاهایی با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب و رقابتی، درخور مشتریان بافـــر ارائه می دهد. تیم بافـــر همواره تلاش می کند با ارائه به روزترین و باکیفیت ترین سرویس های مبتنی بر وب، تمامی مراحل بررسی، انتخاب و خرید مشتریان و کاربران خود را تسهیل کند و تجربه ای خوشایند از خرید لوازم تخصصی در ذهن مخاطبان خود به یادگار بگذارد.

بافـــر در راستای مسئولیت اجتماعی خود، اقدام به راه اندازی شبکه های مجازی جذاب و مختلف با هدف آگاهی رسانی در حد توان، تخصص و تجربه تیم خود به مخاطبان و علاقه مندان نموده است. بافـــر را با موضوعات متفاوت و جذاب، در شبکه های مجازی دنبال کنید.